کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۳۷۷۲۳
تاریخ خبر:

نمایش اجساد فرازمینی‌ها در کنگره مکزیک + تصاویر

نمایش اجساد فرازمینی‌ها در کنگره مکزیک + تصاویر
نمایش اجساد فرازمینی‌ها در کنگره مکزیک + تصاویر

دو جسد کوچک ادعایی موجودات بیگانه که گفته می‌شود از شهر تاریخی در جنوب شرق «پرو» بازیابی شده و قدمتی ۱۰۰۰ ساله دارند، سه‌شنبه (۱۲ سپتامبر، ۲۱ شهریور) در جعبه‌هایی در کنگره مکزیک در «مکزیکوسیتی» پایتخت این کشور نمایش داده شد.

M1

رسانه‌های مکزیکی گزارش دادند پیشگام برگزاری این رویداد «جیمی مائوسان» روزنامه‌نگار و یوفولوژیست (محقق و کارشناس در مبحث اشیای پرنده ناشناخته) بود که تحت سوگند شهادت داد اجساد مویایی شده بخشی از تکامل زمینی ما نیستند و دی‌ان‌ای آن‌ها ناشناخته باقی مانده است.

مائوسان در جلسه علنی به مقام‌های آمریکایی و اعضای دولت مکزیک قبل از رونمایی از اجساد ادعایی، چند ویدئو از از یوفوها و پدیده‌های غیرعادی ناشناخته نشان داد. او گفت: این نمونه‌ها بخشی از تکامل زمینی ما نیستند…این‌ها موجوداتی نیستند که بعد از بقایای یوفوها پیدا شده باشند. آن‌ها در معادن دیاتوم (جلبک‌ها) یافت شدند و بعداً فسیل شدند.

به نوشته روزنامه انگلیسی «ایندیپندنت»، مائوسان به شرکت‌کنندگان گفت «دانشمندان دانشگاه مستقل ملی مکزیک نمونه‌ها را مورد مطالعه قرار داده و توانستند شواهد دی‌ان‌ای را با استفاده از تاریخ‌گذاری رادیوکربن استخراج کنند. پس از مقایسه با سایر نمونه‌های دی‌ان‌ای، مشخص شد بیش از ۳۰ درصد دی‌ان‌ای نمونه‌ها ناشناخته است».

M2

تصاویر با اشعه ایکس هم طی جلسه نشان داده شد. «رایان گرِیوز» مدیر اجرایی موسسه «آمریکایی‌ها برای هوافضای ایمن» و خلبان سابق نیروی دریایی ایالات متحده هم در این مراسم حضور داشت. او اوایل امسال به کنگره آمریکا درباره تهدید پدیده‌های پرنده ناشناس برای امنیت ملی آمریکا هشدار داد.

M3 منبع: فارس
کدخبر: ۵۳۷۷۲۳
تاریخ خبر:
ارسال نظر