کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۳۴۸۹۳
تاریخ خبر:

پیش‌بینی زمان رونمایی از آیفون ۱۵

پیش‌بینی زمان رونمایی از آیفون 15

یک افشاگر با تایید ادعاهای مارک گرمن گفته است که احتمالاً آیفون‌های جدید اپل ۲۱ شهریور رونمایی می‌شوند.

زومیت نوشت: اپل سال‌ها است که آیفون‌های جدید را اواخر شهریور رونمایی می‌کند و احتمالاً امسال نیز به سنت‌هایش پایبند خواهد ماند. کمتر از یک ماه تا رونمایی آیفون ۱۵ باقی مانده است و مطابق انتظار، شایعات مرتبط‌ به این گوشی به بالاترین حد رسیده‌اند.

اپل فعلاً دعوت‌نامه‌ی رویداد جدیدش را برای رسانه‌ها ارسال نکرده است، اما احتمال دارد که دعوت‌نامه سه‌شنبه‌ی این هفته (یا هفته‌ی بعد) ارسال شود. مارک گرمن ، افشاگر خوش‌سابقه، مدتی پیش گفت که احتمالاً آیفون‌های جدید ۱۲ یا ۱۳ سپتامبر (۲۱ یا ۲۲ شهریور) از راه می‌رسند.

اسکرین شات فاش شده از تاریخ رونمایی آیفون ۱۵

تصویر منتسب به تاریخ معرفی آیفون ۱۵ اپل

یک افشاگر دیگر در شبکه‌ی اجتماعی ایکس (توییتر سابق) به تاریخ رونمایی آیفون ۱۵ اشاره کرده است. او با انتشار دو اسکرین‌شات، ادعا می‌کند که آیفون‌های جدید در تاریخ ۱۲ سپتامبر (سه‌شنبه ۲۱ شهریور) رونمایی خواهند شد.

یکی از مهم‌ترین تغییرات آیفون ۱۵، استفاده از درگاه USB-C است تا گوشی‌های اپل پس از سال‌ها با درگاه منسوخ لایتنینگ خداحافظی کنند. آیفون‌ ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس فریم تیتانیومی و پردازنده سه نانومتری خواهند داشت.

قیمت آیفون ۱۵ فعلاً اعلام نشده، اما برخی منابع به افزایش قیمت گوشی اپل در نسل جدید اشاره کرده‌اند. ممکن است آیفون‌های پرو با افزایش ۱۰۰ دلاری قیمت مواجه شوند. اپل سال گذشته قیمت آیفون را در بازارهای خارج از آمریکا بالا برده بود.

کدخبر: ۵۳۴۸۹۳
تاریخ خبر:
ارسال نظر