کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۳۴۲۶۱
تاریخ خبر:

بزرگ‌ترین تیم پشتیبانی شبانه‌روزی رزرو اقامتگاه برای مسافران تابستان در جاباما

بزرگ‌ترین تیم پشتیبانی شبانه‌روزی رزرو اقامتگاه برای مسافران تابستان در جاباما
بزرگ‌ترین تیم پشتیبانی شبانه‌روزی رزرو اقامتگاه برای مسافران تابستان در جاباما

پشتیبانی حرفه‌ای در صنعت گردشگری به ویژه در زمینه رزرو اقامتگاه، یکی از مهمترین خدماتی است که پلتفرم‌های آنلاین به کاربران خود ارائه می‌دهند. موضوعی که پیش از این در روش‌های سنتی همواره با چالش‌های خاصی مواجه بوده است.

فرهاد بهشتی، مدیر بازاریابی جاباما در همین زمینه می‌گوید: «ما اکنون به جرات می‌توانیم بگوییم که بزرگترین تیم پشتیبانی شبانه‌روزی رزرو اقامتگاه را در اختیار داریم؛ تیمی متشکل از ۷۰ پرسنل حرفه‌ای که هر روز هفته و ۲۴ ساعته به مشتریان خدمات ارائه می‌دهند.»

او ادامه می‌دهد: «خدمات پشتیبانی ما در جاباما به زمان خاصی محدود نیست و کاربران می‌توانند پیش و خین رزرو اقامتگاه، در مدت اقامت و بعد از آن هم درباره مسائل مختلف مسائل و سوالات خود را با تیم ویژه پشتیبانی جاباما مطرح کنند.»

مدیر بازاریابی جاباما درباره اهمیت راهنمایی کاربران برای انتخاب درست محل اقامت می‌گوید: «بیش از ۵۰۰ هزار نظر بدون فیلتر در جاباما ثبت شده و احتمالا با داشتن ۷۰٪ از سهم بازار رزرو آنلاین اقامتگاه در ایران، این بیش‌ترین تعداد نظرات تجربه کاربران از اقامتگاه‌های کشور است.»

بهشتی ادامه می‌دهد: «شاید در نگاه اول همین رقم در پلتفرم‌های خرده‌فروشی عدد کمی به‌نظر برسد اما در بازاری که هنوز ۹۳ درصد آن به‌صورت آفلاین رزرو می‌شود، بسیار قابل توجه است.»

او می‌گوید: «در حال حاضر بیش از ۲۰ هزار اقامتگاه در جاباما فعال هستند که به‌طور متوسط برای هر اقامتگاه ۲۵ نظر ثبت شده است. این ارقام می‌تواند اعتماد به رزرو یک اقامتگاه را برای کاربر به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش دهد.»

جاباما پیش از این نیز در گزارش سالیانه خود گفته بود با وجود افزایش ضریب نفوذ اینترنت، همچنان بخش قابل توجهی از بازار اقامت در ایران آنلاین نشده است.

طبق این گزارش تنها هفت درصد از کل اقامتگاه‌های ایران به صورت آنلاین به فروش می‌رسد؛ در حالی که اندازه بازار اقامتگاه‌های ایران برابر با ۱۸ هزار میلیارد تومان تخمین زده شده است.

آمارها نشان می‌دهد اندازه سود ناخالص بازار اقامتگاه‌های ایران هم ۲۷۰۰ میلیارد تومان برآورد شده و متوسط ارزش هر سفارش (رزرو) ۲.۵ میلیون تومان است.

همچنین بیش از ۱۰۰ هزار اقامتگاه در سراسر ایران وجود دارند که متعلق به ۵۰ هزار نفر به عنوان میزبان هستند.
آمارها نشان می‌دهد برای هر رزو یا سفر به صورت متوسط ۳ نفر از این اقامتگاه‌ها استفاده می‌کنند.

کدخبر: ۵۳۴۲۶۱
تاریخ خبر:
ارسال نظر
 
  • Mansourov

    خیلی رو مخه، جاجیگاه راحتترو معرفیش بهتر ه