کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۳۴۸۳۸
تاریخ خبر:

علت لغو سفر وزیر کشور به مازندران چه بود؟

علت لغو سفر وزیر کشور به مازندران چه بود؟
علت لغو سفر وزیر کشور به مازندران چه بود؟

ایسنا نوشت : سفر احمد وحیدی به مازندران به علت وضعیت بد جوی و دید نداشتن خلبان کنسل شد.

به مناسبت هفته دولت مقرر بود احمد وحیدی، وزیر کشور، به مازندران سفر کند که به دلیل نا مساعد بودن وضعیت جوی و نداشتن دید لازم توسط خلبان؛ سفر احمد وحیدی، به استان جهت افتتاح پروژه های هفته دولت لغو شد.

مدیرکل فرودگاه های مازندران، در جمع خبرنگارانی که به استقبال وزیر کشور، به فرودگاه شهدای ساری رفته بودند در این زمینه توضیح داد: برنامه ریزی لازم برای سفر وزیر کشور، انجام شد و آمادگی لازم هم داشتیم اما شرایط جوی متغییر بود و در نهایت تصمیم نهایی را خلبان انجام داد.

سعدالله وطن‌خواه، با اشاره به اینکه در لحظات منتهی به ورود هواپیمای حامل وزیر کشور به مازندران دید افقی تغییر کرد، افزود: دستگاه سامانه کمک ناوبری در فرودگاه شهدای ساری نصب کردیم، اما در چند مرحله باید عملیات فلایت چک انجام شود و عملیات نهایی هم با پرواز اربعین همراه شد به همین دلیل این سفر در اولویت فرودگاه‌های مرزی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: عملیات فلایت چک در فرودگاه‌های مرزی انجام شده و به نوبت به فرودگاه شهدای ساری می‌رسد.

مدیرکل فرودگاه های مازندران، ابراز امیدواری کرد، گروه فلایت چک طی ۸ تا ۱۰ روز آینده به مازندران بازگردند با نهایی شدن تاییدیه طرح‌های پروازی از ظرفیت سیستم کمک ناوبری در آینده‌ای نزدیک استفاده می شود.

این مسئول با اعلام اینکه شرایط دید خلبان یک ساعت قبل از پرواز گزارش می‌شود، گفت: در ابتدا شرایط مناسب بود ولی ۲۰دقیقه منتهی به پرواز دید به حد بسیار پایین رسید که خلبان تصمیم گرفت پرواز به سمت تهران برگردد.

به گفته وطن خواه سفر امروز وزیر کشور به مازندران بستگی به اعلام شرایط جوی و دید خلبان دارد که انجام شود و یا به روز دیگری موکول گردد.

روابط عمومی استانداری مازندران در پیامی اعلام کرد؛ تمام برنامه های از پیش تعیین شده هفته دولت در روز شنبه ۴ شهریور ماه در زمان خود باقی است و هیچ تغییر در افتتاح پروژه ها ایجاد نمی شود.

کدخبر: ۵۳۴۸۳۸
تاریخ خبر:
ارسال نظر
 
  • hasan108812

    ریز گردها به استان‌های شمالی هم رسید