کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۳۲۸۰۲
تاریخ خبر:

شوک سنگین به هواداران رئال مادرید و تیم‌ملی ایتالیا

شوک سنگین به هواداران رئال مادرید و تیم‌ملی ایتالیا
شوک سنگین به هواداران رئال مادرید و تیم‌ملی ایتالیا

هواداران رئال مادرید و تیم ملی ایتالیا امروز اخباری شوکه‌کننده دریافت کردند.

ادر میلیتائو شب گرشته در بازی برابر بیلبائو آسیب دید و سه‌شنبه جراحی خواهد شد. باشگاه رئال مادرید تایید کرد مصدومیت ادر میلیتائو از ناحیه رباط صلیبی است و این بازیکن بین شش تا 9 ماه دور از میادین خواهد ماند. حرکات و اشک های او ترس از یک آسیب جدی را افزایش داد و آزمایش ها نیز این را تأیید کردند. رئال مادرید تنها چند روز پس از اینکه تیبو کورتوا در تمرین از ناحیه رباط صلیبی مصدوم شد، حالا با شوک از دست دادن میلیتائو برای مدتی طولانی روبه‌رو شده است.

میلیتائو به محض شروع نیمه دوم برای مهار سانست رفت، اما در تلاش برای متوقف کردن بازیکن اتلتیک، رباطش را از دست داد. او بلافاصله روی زمین دراز کشید و از درد به خودش پیچید. میلیتائو با اشک و گریه میدان را ترک کرد و رودیگر جایگزین او شد.

اگرچه برانکارد وارد شد تا بازیکن برزیلی را به بیرون منتقل شود اما او در نهایت با حمایت دو پزشک تیم زمین را ترک کرد. وقتی او بدون برانکارد زمین را ترک کرد، برخی خوشبین شدند که مصدومیتش جدی نیست اما این تصور درست نبود.

این مصدومیت باعث شده تا اکنون کارلو آنچلوتی فقط سه مدافع میانی در دسترس داشته باشد: آلابا، رودیگر و ناچو. این سه باید در ماه‌های بعدی که میلیتائو نمی‌تواند در آن‌ها شرکت کند، بار بزرگ مسئولیت دفاعی تیم را بر دوش بکشند. خروج رافا مارین و پابلو رامون از کاستیا نیز باعث شده تا رئال در تیم دوم خود میز گزینه خوبی برای جانشینی میلیتائو نداشته باشد.

خبر شوکه‌کننده دوم امروز از ایتالیا می‌آید.

مانچینی که توانسته بود ایتالیا را در یورو ۲۰۲۰ قهرمان کند ولی در رساندن این تیم به جام جهانی ۲۰۲۲ ناکام ماند، سرانجام از سمت خود کنار رفت. او با فدراسیون فوتبال ایتالیا قرارداد بلندمدت داشت و هدفش در واقع بردن ایتالیا به جام جهانی ۲۰۲۶ و تکرار موفقیت در رقابت های یورو ۲۰۲۴ بود.

در چند ساعت اخیر ولی اوضاع تغییر کرد و هنوز دلایل این خداحافظی مشخص نیست. شایعاتی وجود دارد در مورد اینکه او قرار است هدایت تیم ملی عربستان را قبول کند.

روبرتو مانچینی تصمیم خود را امروز به اطلاع فدراسیون رساند و آن را به مدیران اعلام کرد. البته اخیرا تنش هایی در مورد آخرین دعوت لئوناردو بونوچی به تیم ملی وجود داشت. با این حال، سوءتفاهم ها قابل حل به نظر می رسید و مطمئناً به گونه ای نبود که او را مجبور به ترک سمت مربیگری تیم ملی در بحبوحه مرحله مقدماتی یورو ۲۰۲۴ کند.

مانچینی با قهرمانی در اروپا و دو مقام سومی در لیگ ملت‌ها از سمت مربیگری کنار خواهد رفت. ناکامی در راهیابی به جام جهانی قطر همواره به عنوان تلخ‌ترین ناکامی او در مربیگری یاد خواهد شد. در بیانیه منتشر شده توسط فدراسیون فوتبال ایتالیا آمده است که جانشین روبرتو مانچینی طی چند روز آینده مشخص خواهد شد. این خبر واقعاً همه را شگفت‌زده کرد و اکنون دوره‌ای جدید در تیم ملی ایتالیا شروع می شود. لوچانو اسپالتی، فابیو کاناوارو و جنارو گتوزو گزینه های جانشینی مانچینی هستند.

کدخبر: ۵۳۲۸۰۲
تاریخ خبر:
ارسال نظر