کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۳۵۵۰۸
تاریخ خبر:

تکذیب شایعه عجیب علیه کاوه رضایی و همسرش

تکذیب شایعه عجیب علیه کاوه رضایی و همسرش
تکذیب شایعه عجیب علیه کاوه رضایی و همسرش

ورزش 3 نوشت: از ظهر امروز خبری در خصوص تخلف یک تیم در عقد قرارداد با یک بازیکن، در شبکه‌های اجتماعی درحال انتشار است. گمانه‌زنی در خصوص عقد قرارداد با یک بازیکن مرد و همسر ورزشکارش، به شکلی که 15 میلیارد از رقم قرارداد بازیکن آقا در قرارداد با همسرش که در تیم زنان بازی می‌کند ثبت شده است.

به نظر می‌رسد که ادعای خبرنگاران در خصوص این زوج ورزشکار مربوط به کاوه رضایی و همسرش فرنوش شیخی است. اما با یک جست و جوی کوتاه می‌توان متوجه شد که این خبر در خصوص این زوج کذب است و اساسا امکان ثبت چنین قراردادی وجود ندارد چراکه کاوه رضایی و فرنوش شیخی در دو باشگاه مختلف بازی می‌کنند.

رضایی و شیخی در طول چند سال گذشته در بلژیک سکونت داشتند و در این دوران، فرنوش شیخی به طور کلی والیبال را کنار گذاشته بود و ورزش حرفه‌ای انجام نمی‌داد.

همسر کاوه رضایی بعد از بازگشت به ایران در نیم فصل دوم سال گذشته برای تیم والیبال زنان سایپا به میدان می‌رفت و در آن زمان کاوه رضایی در تراکتور حضور داشت و عملا امکان ثبت قرارداد آنطور که در رسانه‌ها عنوان می‌شود وجود ندارد.

در سال جاری نیز رضایی در سپاهان حضور دارد و هنوز تکلیف شروع لیگ برتر والیبال زنان مشخص نیست. شیخی درحال حاضر هیچ قراردادی با هیچکدام از تیم‌های لیگ برتر والیبال به ثبت نرسانده است و به نظر می‌رسد که با توجه به داشتن یک فرزند خردسال، امسال هم دور از ورزش حرفه‌ای باشد.

کدخبر: ۵۳۵۵۰۸
تاریخ خبر:
ارسال نظر