کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۳۶۴۳۱
تاریخ خبر:

مورینیو از پشت به سردار خنجر می‌زند

مورینیو از پشت به سردار خنجر می‌زند
مورینیو از پشت به سردار خنجر می‌زند

سردار آزمون احتمالاً جایی در لیست اروپایی آاس رم نخواهد داشت.

فوتبال 360 نوشت: در روزهایی که سردار آزمون از علاقه خود برای حضور در آاس رم می‌گوید و خودش در مصاحبه اخیرش گفته بود با نظر مستقیم ژوزه مورینیو جذب شده اما مصدومیتش و همچنین گفته‌های ژوزه مورینیو، به نظر می‌رسد رغبتی برای جذب او وجود نداشته است. طبق توافقی که در راستای فیرپلی مالی میان رم و یوفا در ابتدای تابستان انجام شد، یوفا از جریمه و محرومیت رم صرف نظر کرد اما مقرر شد این تیم با محدودیت‌هایی وارد فصل جدید مسابقات اروپایی شود. بر این اساس باشگاه ایتالیایی فقط ۵ مورد از خریدهای جدید خود را می‌تواند وارد لیست اروپایی کند. رم در طول تابستان هفت بازیکن جدید به خدمت گرفت. از بین این هفت بازیکن، حضور روملو لوکاکو، لئوناردو پاردس، رناتو سانچز، ایوان اندیکا و حسام عوار در لیست مورینیو قطعی است.

آاس رم اکنون در تلاش است بتواند برای سومین سال متوالی به یک فینال اروپایی برسد، در این بین در نظر دارد از بازیکنان باکیفیت خود در این تورنمنت استفاده کنند. طبق گزارش کوریره دلو اسپورت رم احتمالا مجبور خواهد شد دو نفر از بازیکنانی که به تازگی جذب کرده است را از لیست اروپایی خارج کند. این روزنامه مدعی است که راسموس کریستنسن و سردار آزمون از لیست ژوزه مورینیو خارج خواهند شد.

کریستنسن با توجه به این واقعیت که رم دو مدافع راست اضافی دارد (کارسدوپ و چلیک) نیازی به حضورش در بازی‌های اروپایی نخواهد بود. همین امر در مورد آزمون که پشت سر بازیکنانی مانند آندره آ بلوتی و روملو لوکاکو قرار دارد نیز صدق می‌کند. رم در مرحله گروهی لیگ اروپا با تیم‌های اسلاویاپراگ، شریف مولداوی و سروته سوئیس همگروه است.

کدخبر: ۵۳۶۴۳۱
تاریخ خبر:
ارسال نظر