کاربر گرامی

برای استفاده از محتوای اختصاصی و ویدئو ها باید در وب سایت هفت صبح ثبت نام نمایید

با ثبت نام و خرید اشتراک به نسخه PDF روزنامه، مطالب و ویدئو‌های اختصاصی و تمامی امکانات دسترسی خواهید داشت.

کدخبر: ۵۳۴۲۱۲
تاریخ خبر:

داغ‌ترین عکس‌های خبری جهان در ۲۴ساعت گذشته

داغ‌ترین عکس‌های خبری جهان در 24ساعت گذشته
داغ‌ترین عکس‌های خبری جهان در 24ساعت گذشته

روزنامه هفت صبح| یک: اولگا کارمونا ؛ قهرمانی جام‌جهانی وقتی که پدر رفته بود: اسپانیا با تک‌گل اولگا کارمونا در فینال جام‌جهانی زنان انگلیس را شکست داد و قهرمان شد، اما پس از بازی بود که به کاپیتان اسپانیا گفته شد، پدرش را از دست داده است. کارمونا همچنین به‌عنوان بهترین بازیکن دیدار فینال انتخاب شد. به گزارش رویترز پدر این مدافع چپ ۲۳‌ساله روز جمعه درگذشته بود. کارمونا در شبکه‌های اجتماعی نوشت: «می‌دانم که امشب من را نگاه می‌کردی و به من افتخار کردی. روحت در آرامش بابا.»

کارمونا که همراه با این گفته‌ها عکسی از خودش در حال بوسیدن مدال طلای جام‌جهانی منتشر کرد، همچنین نوشت: «بدون این‌که بدانم، من قبل از آغاز بازی ستاره‌ای داشتم. می‌دانم تو به من نیرویی دادی تا به دستاوردی یگانه برسم.» هر بار که یک تیم قهرمان جام‌جهانی شود، یک ستاره طلایی روی پیراهن و بالای نشان آن تیم اضافه می‌شود. فدراسیون فوتبال اسپانیا نیز در شبکه‌های اجتماعی نوشت:

«فدراسیون فوتبال اسپانیا با نهایت تاسف اعلام می‌کند که پدر اولگا کارمونا درگذشته است. این فوتبالیست پس از پایان فینال جام‌جهانی از این خبر آگاه شد. ما اولگا و خانواده‌اش را صمیمانه در این لحظات عمیقا غمناک در آغوش می‌گیریم. ما دوستت داریم اولگا و تو تاریخ فوتبال اسپانیا هستی.» کارمونا در جشن شادی پس از گل پیراهنش را بالا زد و تی‌شرتی را نشان داد که رویش نوشته شده بود: «Merchi»؛ او بعدا گفت این ادای احترام به دوستی بود که مادرش درگذشته بود کارمونا در پنج بازی اسپانیا در جام جهانی به‌عنوان بازیکن ثابت وارد زمین شد.

رسانه اسپانیایی رلوو گفت که خانواده و دوستان این فوتبالیست تصمیم گرفتند این خبر را از او پنهان کنند تا تمرکزش برای بازی فینال را از دست ندهد. مادر و برادران کارمونا روز شنبه برای حمایت از او وارد استرالیا شدند. البته این افراد برای دو بازی نخست اسپانیا در مرحله گروهی راهی نیوزیلند شده بودند اما سپس مجبور شدند با عجله به کشور بازگردند و با راهیابی اسپانیا به فینال بار دیگر برای حمایت از کارمونا راهی استرالیا شدند.

این نخستین قهرمانی اسپانیا در جام جهانی بود و کارمونا بلافاصله پس از بازی گفته بود: «ما حس می‌کردیم که این تیم چیز به‌خصوصی دارد.» باشگاه رئال مادرید نیز در شبکه‌های اجتماعی نوشت: «با اولگا، خانواده و عزیزان او ابراز همدردی می‌کنیم و به آن‌ها تسلیت می‌گوییم.» کارمونا فصل قبل یکصدمین بازی خود با پیراهن رئال مادرید را جشن گرفت. (بی.بی.سی. / در تصویر اینفانتینیو در کنار ملکه انگلستان قرار گرفته و در حال اعطای مدال طلا به اولگا است؛ عکس از فیفا)

دو: ‌آنجلینا جولی در نیویورک با آن دیوارهای معروف مملو از گرافیتی. عکس از جی سی ایمیجز.

سه: زنی در شهر ایتاگویی کلمبیا، روز جهانی تنبلی را گرامی می‌دارد و در میانه روز چرتی می‌زند. عکس از خبرگزاری فرانسه.

چهار: ‌ خانم ربکا جود، مجری مشهور تلویزیونی 40 ساله استرالیایی و همسر سابق آقای کریس جود، در ملبورن دیده شده است. عکس از سلب مافیا.

پنج: یک متهم به عضویت در گروه تروریستی دولت اسلامی (داعش) در عراق در کنار وکیل خود وارد دادگاه منطقه‌ای مونیخ در آلمان می‌شود. او متهم است که دختر پنج ساله‌ای را به عنوان برده نگه داشته و او را از تشنگی کشته است. عکس از دی پی آ.

شش: یکی از اعضای نیروهای مقاومت در شهر جنین در کرانه باختری مشغول توزیع کیف مدرسه و لوازم‌التحریر بین کودکان ساکن در اردوگاه آوارگان فلسطینی است. عکس از شاتراستاک.

کدخبر: ۵۳۴۲۱۲
تاریخ خبر:
ارسال نظر